0(212) 475 20 20
info@roteknik.com
RT-V80IN RAVENT SERİSİ
Toptan Fiyat İçin İletişime Geçin

AQUASET RT-V80IN RAVENT SERİSİ POMPASIZ KABİNLİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

RT-V80IN Kabinli Tezgah Altı Pompasız Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler.

Su basıncının 4 bar ve üzerinde olduğu yerlerde kullanabilecek fiyat ve performans açısından ideal bir cihazdır. Büyük şehirlerde ve hidroforlu binalarda su basıncı bu modelin kullanımı için uygundur. Su basıncının düşük ve düzensiz olduğu yerlerde RT-V75P ve diğer pompalı su arıtma cihazı modellerinin tercih edilmesi tavsiye edilir.

RT-V80IN modelinde TP19P NSF standartlarında 2,2 Galon (8 Litre) dahili çelik genleşme tankı, şık musluğu, şebekeden hat alma aparatı, küresel vana, bağlantı boruları, havuz açma anahtarı ve kurulum için gerekli tüm parçaların bulunduğu montaj kiti renkli kutusu ile birlikte gelir. Ekstra herhangi bir aparat ve parça almanızı gerektirmez.

 

Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat-Ergonomik Kullanım:

Beş aşamalı pompasız kabinli reverse osmosis su arıtma sistemi

 LG 80 Gpd Membran Filtre

Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip

AQUASET 12” Inline Uzun Ömürlü Filtre Sistemi

AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre

8 litre (2,2 Galon) Çelik Genleşme Tankı

Çalışma Basıncı 4-7 bar

Akım kısıtlayıcı flow 300 ml

Dört yönlü (Shut-Off) Valf

Paslanmaz Krom Lüks Musluk

Sistem bağlantısı için 1/4" beyaz hortum 5 metre

Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Boyutlar (cm)    : 41x24x43

Türkiye’de Üretilmiştir

2 Yıl Garanti

 

RT-V80IN Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA: AQUASET 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.  Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

2. AŞAMA: AQUASET Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

3. AŞAMA: AQUASET Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

4. AŞAMA: TW1812 LG 80 GPD Membran Filtre: Günde 80 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: AQUASET Yüksek kaliteli Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Yılda bir defa değiştirilir.

Standart 5 aşamalı su arıtma cihazınıza opsiyonel 6.AŞAMA AQUASET Alkaminera filtre ekleyerek arıtılmış suyu mineral bakımından zenginleştirmek ve pH seviyesini dengeleyerek vücudumuzun daha rahat kullanabileceği alkali su elde etmek mümkündür. Mineralli ve alkali su kullanımı gelişim çağındaki çocuklar, düzenli beslenmesi gereken sporcular ve yaşlılar için uzmanlar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

  • Cihaz Tipi : 5 Aşamalı Pompasız Kabinli Model
  • Filtre Sistemi : 12" İnline Filtre
  • Membran : LG 80 GPD Membran Filtre
  • Günlük Kapasite : 270 Litre/Gün
  • Tank Kapasitesi : 8 Litre Dahili Çelik Genleşme Tankı
  • Musluk : Paslanmaz Krom Lüks Musluk
  • Çalışma Basıncı : 4~7 Bar
  • Ek Özellikler : Akım Kısıtlayıcı Flow 300 ml Shut Off Dört Yönlü Vana AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre Montaj Seti, Tüm Ekipmanlar Dahil
  • Ölçüler (cm) : 41 x 24 x 43