0(212) 475 20 20
info@roteknik.com
Toptan su arıtma bayilik, bayi ol

Su Arıtma Bayilik

Roteknik Su Arıtma Sistemleri olarak kaliteyi uygun fiyata ilk elden son kullanıcıya ulaştırmak hedeflerimiz arasında öncelikli sırada gelmektedir. Bu misyonumuzun gerçekleştirilmesinde Türkiye çapında bizlerle işbirliği yapacak müşteri temsilcilerimiz ve bayi zincirimize yeni halkalar eklemek istiyoruz.Bireysel olarak veya bayimiz olarak ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek tüm Türkiye çapında kaliteyi uygun fiyata son kullanıcıya ulaştıracak takım arkadaşları arıyoruz.Bayimiz olarak ekonomik kazanç sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

Bayilik Şartları

Bir sefere mahsus olmak üzere en az on adet arıtma cihazı, on koli filtre veya yedek parçayı toptan fiyatından alarak bayiliğinizi başlatabilirsiniz. Daha sonraki siparişlerinizde isterseniz bir iki adet ürün alabilirsiniz.

Adetli alımlar için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçerek teklif talebinde bulununuz.

Zaten uygun olan ürünlerimizi toptan fiyatından alarak çok küçük bir yatırımla kendi işinizi kurabilir yada bireysel satış yaparak boş zamanlarınızı değerlendirerek ekonomik kazanç sağlayabilirsiniz.

Başlangıç olarak bir demo çantası satın alarak cihazların çalışma prensibini aşama aşama gözlemleyebilir ve tanıtımlarınızda kullanarak müşterilerize bilgi verebilirsiniz. Arıtım öncesi şebeke suyu TDS ölçü değerleri ile arıtım sonrası değerlerini karşılaştırarak sistemin güvenilirliğini ve işlevselliği hakkında bilgi verebilirsiniz.

Arıtma sistemleri, teknik servis ve detaylar hakkında firmamıza gelerek satış sorumlumuz ve teknik servis elemanımız ile bire bir görüşme ve bilgi edinme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Cihaz satışıyla beraber kurulum da yaparsanız ekstra montaj ücreti alabilirsiniz. İstanbul içi montaj ücretimiz 50~75 TL’dir. Cihaz montajını eli anahtar tutan hemen herkes yapabilir. Kurulum için gerekli tüm parçalar cihazın kutusunda mevcuttur. Harici her hangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

Nalburlar,
Beyaz eşya satışı yapan firma ve mağazalar,
Mutfak ve banyo dolabı imalat ve satışı yapan firmalar,
Tadilat tamirat yapan firmalar,
Ekstra herhangi bir yatırım yapmadan sadece birkaç ürün alarak su arıtma cihazları satışı yapabilirsiniz.
Bayimiz olarak ekonomik kazanç sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

E-posta: info@roteknik.com
Çağrı Merkezi: 0212 475 20 20
Ofis Tel: 0212 476 05 79
Ofis Faks 0212 476 05 80

Roteknik Su Arıtma

Vizyonumuz, su arıtma sektöründe kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Roteknik Su Arıtma Sistemleri olarak bu sektörde 2008'den beri bunun için hizmet vermekteyiz.

 • Hızlı Kargo

  Aşırı hızlı kargo ile sipariş ettiğiniz ürünlere beklediğinizden önce ulaşın!

 • 7/24 Hizmet

  Haftanın yedi günü ve günün her saati hizmet vermekteyiz. İstanbul'un heryerine anında müdahele imkanı.

 • Kalite Kontrol

  Profesyonel servis hizmeti kadromuz ile İstanbul'un her yerine hizmet vermekteyiz. Kalite belgelerimizi incelemek için tıklayın.

Our Clients

 • VONTRON
 • FILMTEC
 • AQUALINE
 • OMNIPURE
 • FİLTEK
 • ATLAS